phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
Nestejné zarovnání boxů a článku.
Zaslán uživatelem/kou: aldo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-19, 11:23

Na tomto odkazu mám vzhled který jsem trochu upravil s freestyle2006 ale zlobí mě tam následující chyby které nejsem schopen odladit.

-U boxů se mi poslední dolní boxy blbě zarovnávají k hlavnímu bloku. Jsou moc blízko článků.
-U článků mají poslední dolní články chaoticky rozestup od sebe. Některé jsou u sebe a jiné od sebe. FF i IE stejné chyby.

Nemohl by mi někdo poradit co s tím?
Nevšímejte si kódování a dalších drobných chyb, je to ještě ve výstavbě. Co mě trápí jsou ta zarovnání.
Děkuji


aldo
www.horskesporty.cz
www.jaxa.cz

Re: Nestejné zarovnání boxů a článku.
Zaslán uživatelem/kou: aldo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-19, 11:32

Tak články ruším bo sem na to přišel. měl jsem ty špatně rozestoupení články v jiných šablonách které nebyly upraveny. Sem si to neuvědomil.
Zbývají už jen ty bloky a jejich odstup od článků, tedy hlavního bloku.

Re: Nestejné zarovnání boxů a článku.
Zaslán uživatelem/kou: aldo (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-11-19, 11:50

Tak už jsem to asi vyřešil :o)) Asi 14 dnů jsem se s tím pral a ejhle jedno osvícení a je to si hotové.
Přidal jsem do šablony jeden pravá sloupec navíc abych je mohl posouvat nezávisle na sobě a ty bloky, které tam byly jako starší původní dělaly neplechu. Když jsem je všechny v administraci smazal a znovu nakonfikuroval , tak už je to v pohodě.
Mohl by se někdo se znalých k tomu vyjádřit? Teda jestli je to možné. Faktem ale je, že už to funguje.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.