phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
Upload více obrázků najednou...
Zaslán uživatelem/kou: Šeba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-28, 21:19

Zdravím,

rád bych si nastavil, abych mohl nahrávat např 4 obrázky najednou... Po jednom je to vždycky na dlouho. Nemohl by mi někdo prosím poradit, díky?

Re: Upload více obrázků najednou...
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-29, 10:38

Kde, do internej galérie? Pravdepodobne takto narazíš na obmedzenie servera v max_post_size alebo memory limit. jediná rozumná možnosť ako posielať na server veľký objem na raz, je program na strane klienta. Pokiaľ viem, nikto nič také ešte neurobil.

Re: Upload více obrázků najednou...
Zaslán uživatelem/kou: Šeba (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-29, 14:09

Tak jsem to zkusil tak, že jsem nakopíroval ten formulář pro upload několikrát za sebou, ale nevím, kde upravit ten samotný upload??? Já totiž když nahraju ty obrázky, tak se na web dostane pouze ten poslední. Jak mám udělat, aby se nahráli obrázky ze všech čtyřech formulářů?

Je tam napsaný: form action=rs_vykonnysoubor. Kde najdu ten rs_vykonnysoubor? Tam by se to dalo upravit, ne?

Re: Upload více obrázků najednou...
Zaslán uživatelem/kou: pa3k (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-07-30, 10:43

Nie, také jednoduché to nie je. Na strane klienta musíš prerobiť formulár a súbory posielať v POST poli alebo im dať jedinečné mená (atribút name). Potom nastrane serveru musíš vykonať spracovanie POST poľa súborov v cykle podľa počtov prvkov poľa alebo napevno podľa jednotlivých nastavených názvov. Nič jednoduché, ak nevieš aspoň základy HTTP, HTML a PHP.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.