phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
prirazeni sablony
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-04, 11:04

ahoj, prosim vas jak docilim toho abych pouze napr. souboru readers.php priradil sablonu download a ne case, ktera se mi nacita defaultne? Potrebuji prave nekterym svym souborum dat to download, a i kdyz hledam zde ve foru, tak se mi nedari. A to i kdyz vim, ze to nekdy ekdo resil,. Nejak nemohu tefit spravna klicova slova. : -( Dik za rady.

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: prirazeni sablony
Zaslán uživatelem/kou: zdenekh (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-04, 11:28

Marty, marty, a ono je to přitom v dokumentaci: [http://www.supersvet.cz/dokumentace/rady.html#rada6]
Ale pravda je, že mě to taky nedocvaklo se tam mrknout a hledal jsem název proměnné, která v lengine zodpovídá za výběr šablony, a pak ji vrazil do vyhledávání;)

T. O. Severka Děčín | New r.č. | Old Good Tom | Jinak už v tom nefrčím... :-)

Re: prirazeni sablony
Zaslán uživatelem/kou: marty (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2007-09-04, 11:34

jezisi.. tam mne vazne nenapadlo hledat :-(
fakt staci toto:
Ukázka manuální změny přednastavené globální šablony v případě phpRS verze 2.8.0 u souboru cokoli.php:

include_once("config.php");
$rs_main_sablona="download";
include_once("myweb.php");

fajne...
diky zdeno

ICQ: 179653900
skype: marty_hranice
| www.hnfond.cz | | www.struhlovsko.cz | www.bxclub.com | www.r21club.com | www.palenice.net

Re: prirazeni sablony
Zaslán uživatelem/kou: lugosi (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2008-02-04, 10:10


Ahoj všichni,

mám "drobný" problém a přiznám se že nevím jak dál. Používám phpRS 2.8.1 a 3 sloupcový layout, který bych chtěl ale měnit na ostatních stránkách za 2 slupcový. Fórum jsem si poctivě prošel a zkoušel to dělat podle návodu na supersvet.cz. Výsledkem je, že pokud upravím kód např. souboru ankety.php

include_once("config.php");
$rs_main_sablona="download";
include_once("myweb.php");

vyhodí mi to toto chybové hlášení:

Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/borec.cz/m/mdobrovo/ankety.php on line 140.

Jinak do kódu jsem nehrabal, takže je to způsobené touto úpravou. Pokud změním kód a vymažu ten přidaný řádek do původního stavu , chyba se neodstraní. Pomůže až nakopírování původní verze php souboru který jsem si zálohoval.

Předem moc díky pokud se tu najde někdo kdo mi dokáže poradit co zkusit dál.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.