phpRS layouty : phpRS Fórum
Sháníte nějaký vzhled webu? Nevíte kde upravit barvy?
phpRS - redakční a informační systém
Problém s tlačovou šablónou
Zaslán uživatelem/kou: martinez (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-08, 12:46

Ahoj.
Mám web, kde používam kombináciu biele písmo na čiernom pozadí. Upravil som si CSS, všetko je tak ako chcem, no ak dám článok tlačiť a mám v ňom tabuľku, písmo v tabuľke stále ostáva biele, čo na bielom pozadí dosť vadí :-(
V CSS som sa hrabal a neviem, kde je chyba.
Vytvoril som si

.cla-text-bw {
color: #000000;
font-family: "verdana","arial";
font-weight: normal;
font-size: 10px;
text-align: justify;

no ak za <div class=cla-text-bw> nasleduje <table ...> nemá to na text v nej vplyv. Text je biely. V článku mám tabuľku, tak tam to <table ...> musí byť. Farbu textu pre table nemám definovanú.

Podobne zmenený .cla-nadpis-bw a . cla-informace-bw idú ako treba (samozrejme, nie je tam tabuľka).

Re: Problém s tlačovou šablónou
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-08, 12:56

musis sa pozriet do cla_tisk.php ci tam nemas definovu za tlacovou triedou aj inu triedu, kde je nastavena farba pisma. lebo vzdy sa ti bude pouzivat ta hodnota, ktora je urcena neskorsie
vo freestyle to je tusim trieda .cla-text{}

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Problém s tlačovou šablónou
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-08, 13:01

to bys mel najit v "lengine", tam je na tabulkach definovan "bgcolor"... tedy alespon tak tomu byvalo jeste ve verzi 265 a freestyle...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Re: Problém s tlačovou šablónou
Zaslán uživatelem/kou: smiko (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-08, 13:04

JanVar:
tusim, ze uz sa bgcolor vo verzii 2.6.5 nepouzival, aspon myslim, lebo som problem s pismom u tlacovej sablony nemal

____________________
smiko.host.sk/phprs/

Re: Problém s tlačovou šablónou
Zaslán uživatelem/kou: JanVar (IP adresa zaznamenána)
Datum: 2006-01-08, 13:20

no jasně.. já blbě četl, jde o tiskovou šablonu...


použité styly...

"z"
"cla-nadpis"
"cla-informace-tisk"
"cla-text"

takže úpravy zde...

-- JaV ---- [http://www.hades.cz] ---- security by obscurity ---------------------------------------------
motto:
It's OK to be ignorant; it's not OK to play stupid.
But it's simply not efficient for us to try to help people who are not willing to help themselves.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Celkem upraveno 1×. Poslední úprava JanVar v 08.01.2006 13:25.



Lituji, ale pouze registrovaní uživatelé mohou zasílat příspěvky do této sekce.
This forum powered by Phorum and designed by STaNBoSS.